foldery reklamowe

Foldery reklamowe do promocji firmy

Jednym z często stosowanych jest katalog reklamowy. Tego rodzaju projekty doskonale nadają się do przedstawienia zalet konkretnej firmy oraz ułatwiają nawiązanie współpracy. Ulotki Białystok i foldery reklamowe są dostępne w wielu różnych formach. Należy je dobrać w zależności od tego, co ma być w nich prezentowane. Można też postawić na rozwiązania mniej oczywiste, jak podkładka pod mysz reklamowa lub taśma pakowa z logo. Warto jednak wiedzieć, że są to materiały, które nie przekażą rozbudowanych treści. A więc jakie materiały doskonale się sprawdzą przy promocji firmy?

Jakie są rodzaje katalogów reklamowych?

Do najpopularniejszych rodzajów katalogów reklamowych zaliczają się katalogi szyte, składane oraz klejone. Katalogi szyte cechują się posiadaniem zszywek na grzbiecie. Z kolei katalogi składane najczęściej przypominają ulotki. Natomiast ostatnie, czyli katalogi klejone są w swojej konstrukcji bardzo podobne do książek. Przede wszystkim należy pamiętać, aby projekt katalogu był wysokiej jakości, dzięki czemu folder będzie się bardzo dobrze prezentował. Istotną kwestią jest, aby grafiki nie były rozpikselowane, katalog nie posiadał błędów oraz pasował do firmy.

Kto powinien używać folderów reklamowych?

Przede wszystkim katalogi reklamowe sprawdzają się lepiej niż ulotki Białystok. Bowiem można w nich zawrzeć więcej ciekawych i interesujących informacji dla potencjalnych klientów. Jeśli chodzi o projekt ulotki, to niestety można na nich zamieścić niewielką ilość informacji. Jeśli chodzi o katalogi to można tam zawrzeć opis firmy, produktów, informacje o usługach i wiele innych informacji. Dzięki temu można zyskać bardzo wielu potencjalnych klientów, którzy zdecydują się na zainwestowanie w tę formę reklamy.

Jak zaprojektować dobry folder?

Decydując się na projekt katalogu, trzeba zadbać, aby był on atrakcyjny nie tylko pod kątem informacji, ale także pod kątem wizualnym. Zdjęcia, które zostaną umieszczone w katalogu, muszą doskonale prezentować produkty oferowane przez firmę. Najważniejszą kwestią dobrego katalogu jest jakość zdjęć. Istotna jest nie tylko ich prezencja, ale także jakość, bowiem wydruk zdjęć Białystok może okazać się później niemożliwy. Warto także zadbać o ich ciekawe rozmieszczenie, tak aby katalog dobrze się czytało. Wszystkie te kwestie są bardzo istotne i sprawiają, że katalog dobrze się będzie czytało.